Geleceğin Meslekleri ve Kadın Girişimciler Mini Zirvesi

Avrupa Birliği desteğiyle yürütülen ve Ankara Büyükşehir Belediyesi ortaklığı ile gerçekleştirilen proje kapsamında “Geleceğin Meslekleri ve Kadın Girişimciler Mini Zirvesi” Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Avrupa Birliği desteğiyle yürütülen ve Ankara Büyükşehir Belediyesi ortaklığı ile gerçekleşen “Geleceğin Meslekleri için İstihdam Oluşturma Projesi” kapsamında “Geleceğin Meslekleri ve Kadın Girişimciler Mini Zirvesi” Eskişehir’de yapıldı.

 Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde Haller Gençlik Merkezi Frigya Salonu’nda düzenlenen mini zirveye Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Hale Kargın, davetliler ve girişimci gençler katıldı.

Zirvenin ilk oturumunda Tuğba Çetintürk (TUWIS Danışmanlık Kurucusu), Prof. Dr. Tansu Filik (Akademisyen, RE-SCIENCE Kurucusu), Doç. Dr. Gamze Karanfil Kaçmaz (GMZ Enerji Kurucusu) ve Barış Terzi (Y. Mimar, Virtualogie Kurucu Ortağı) görüşlerini paylaştılar.

İkinci oturumda ise Serdar Sağlam (Gizli Medya Kurucusu- Uluslararası Dijital Girişimcilik Derneği Yönetim Kurulu Üyesi), Dr. Öğr. Üyesi Serap Uğur (Anadolu Üniversitesi Öğretim Üyesi, T3AI’LE Akademik ve Proje Yönetimi Komisyonları Üyesi), Tuğberk Seçkin (Agroturca & Payburger Kurucu Ortağı) ve İmran Gündüz (Podkids Kurucu Ortağı) girişimcilik süreçleri başta olmak üzere geleceğin mesleklerine ışık tutan sunumlarıyla düşüncelerini katılımcılara aktardılar.

Etkinlik konuşmacılara zirveye sundukları katkı dolayısıyla yapılan hediye takdiminin ardından çektirilen fotoğrafla tamamlandı.

Facebook
Twitter
LinkedIn